Informacje

- Najpiękniejszy szablon świata wykonała dla mnie Liarhell [1] [2]

- Ten blog to fanfiction. Nie lubię przepisywać książki innymi słowami, więc w opowiadaniu będzie dużo niespójności z oryginałem i nowych wątków.

- Hermiones-diary to moje własne opowiadanie, z postaciami i miejscami zapożyczonymi od pani Rowling. Charaktery nadaję sama, więc błagam, oszczędźcie mi czytania komentarzy pokroju "w książce było tak, a u Ciebie jest inaczej".

- Dlaczego Dramione?
Uważam, że Draco to postać, z której można wydobyć całą masę cech, które nie zostały ukazane w sposób oczywisty. W ostatnich częściach sagi, Malfoy pokazywał słabości, płakał, bał się, a to dobitnie pokazuje, że jest takim samym człowiekiem, jak my wszyscy.
Hermiona natomiast, pomimo swojej wielkiej inteligencji i niesamowitego opanowania, tak jak każdy z nas posiada uczucia. Sama nie wie, dlaczego jej wybór padł właśnie na Draco i pierwotnie nie jest z tego zadowolona, ale jak to mówią mugole: serce nie sługa. :)
i nie mam zamiaru reagować na wiadomości typu "oni do siebie nie pasują", ani nikomu tłumaczyć się z mojego wyboru :)

- Cytat w belce to fragment utworu "Goodbye Kiss" zespołu Kasabian.

- Niektóre zdania znajdujące się w opowiadaniu, zaczerpnięte są z książek, filmów i seriali, które lubię.

- Notki dodaję nieregularnie i nie jest to od niczego zależne. Po prostu piszę wtedy, kiedy mam na to czas i ochotę :)

- Jeśli chcesz być informowany/a o nowych postach, zostaw mi adres swojego bloga bądź numer gg w zakładce "Księga Gości" z dopiskiem, po co mi go wklejasz :))

- Jeśli chcesz dodać mnie do obserwowanych, wystarczy skopiować adres mojego bloga, przejść do blogera, kliknąć "dodaj" (pod listą czytelniczą) i wstawić link lub kliknąć "dołącz do witryny" na samym dole bloga. :)

- Moja mietla: Arlandria ;***

2 komentarze: